Приватний нотаріус Київ, нотаріус без вихідних, приватний нотаріус Солом'янська площа. Договір. Довіреність. Заповіт. Оформлення права власності на нерухоме майно. Нотаріус Франчук І. А.
Приватний нотаріус Київ: (098)325-51-15 - Довіреність на розпорядження транспортним засобом

 

 

 

 

Українська версія сайтуРусская версия сайта

Головна сторінка ЗРАЗКИ ДОКУМЕНТІВ Зразки довіреностей Довіреність на розпорядження транспортним засобом

E-mail нотаріуса: franchuk.notary@gmail.com

 

Д О В І Р Е Н І С Т Ь

 

Місто Київ,_______ (число) __________ (місяць) дві тисячі одинадцятого року.

 

              Я, П.І.Б.1., податковий номер ________, паспорт __________, виданий  _________ року _______ УМВС України у ________  області, проживаю за адресою: ________ область, місто ________, вулиця _______,  ____, кв. ____,

цією довіреністю уповноважую

П.І.Б.2, податковий номер _______, паспорт  ________, виданий __________ року __________ РВ УМВС України у _________  області,  який проживає за адресою: місто _________, вулиця _____, ___, кв. ___, від мого імені та в моїх інтересах та у межах чинного законодавства України продати або обміняти (на умовах, обговорених нами попередньо до видачі цієї довіреності), а в необхідних, випадках – здавати в найм (оренду), позичку (на відомих представникам умовах) належний мені на підставі свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу ________, виданого __________ МРЕВ в _____________ області «__» ____________ _____ року а в т о м о б і л ь марки ______, модель _______, 2003 року випуску, кольору сірого, котрий має шасі (кузов, рама, коляска) ______________, тип ТЗ – легковий універсал, що був зареєстрований за мною ______ МРЕВ в ________ області «__» _____________ ___ року, та знятий з обліку цим же МРЕВ «___» ____________ ___ року для продажу (із здачею реєстраційного номерного знаку ___________) та отриманням транзитного номера ________.

Для чого представнику надається право: представляти мої інтереси в органах нотаріату, комісійних магазинах, органах ДАІ, комісіях, судових органах або будь-яких інших підприємствах, установах, організаціях незалежно від їх форм власності по усім без виключення питанням, пов'язаним з відчуженням, обміном, орендою автомобіля, його переобладнанням (зміна кольору, заміна у встановленому порядку інших вузлів), ремонтом, проходженням державного техогляду, визначати на свій розсуд місце стоянки автомобіля, експлуатувати автомобіль для виконання наданих цією довіреністю повноважень, при необхідності зняти автомобіль з обліку (поставити на облік), одержати транзитні номери подавати та одержувати необхідні довідки та документи, заяви (в тому числі про мій сімейний стан), отримати дублікат реєстраційного документу у випадку його втрати, а також: у разі необхідності отримати тимчасовий реєстраційний талон для подальшого користування цим автомобілем, укладати договори обов'язкового страхування цивільної відповідальності власника транспортного засобу, отримати поліс обов'язкового страхування цивільної відповідальності, у випадку спричинення автомобілю пошкодження іншими особами результаті дорожньо-транспортної пригоди чи заподіяння шкоди повіреною особою іншим транспортним засобам під час експлуатування, укладати угоди про відшкодування заподіяної шкоди, або вирішувати питання відшкодування у судовому порядку згідно чинного законодавства, одержувати та сплачувати за згаданими угодами грошові суми, укладати та підписувати договори купівлі-продажу, оренди та міни вищевказаного автомобіля, а також виконувати всі інші дії, пов'язані з цим дорученням.

Довіреність видана з правом передоручення повноважень третім особам, строком на _______________, дійсна  до _________  дві тисячі _______________ року.

                Ст.ст. 238, 239, 240, 241, 247-250, 1003, 1187, 1188 Цивільного кодексу України та ст.ст. 65, 74 Сімейного кодексу України мені нотаріусом роз’яснено.

             

 

ПІДПИС____________________________________________________________________________

   

      Місто Київ, Україна, ___________________________ дві тисячі одинадцятого року.

      Ця довіреність посвідчена мною, Франчук І.А., приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу.

      Довіреність підписана  П.І.Б.1. у моїй присутності. Особу його встановлено, дієздатність перевірено.

                                                                                                                      

                                                                                        Зареєстровано в реєстрі за №­­ ____.

                                                                                    Стягнуто плату за домовленістю

                                                                                 

       Приватний нотаріус                                         І.А. Франчук

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ми робимо все, щоб звернувшись до нас вперше, Ви стали нашим постійним клієнтом!Создание сайта в Киеве