Приватний нотаріус Київ, нотаріус без вихідних, приватний нотаріус Солом'янська площа. Договір. Довіреність. Заповіт. Оформлення права власності на нерухоме майно. Нотаріус Франчук І. А.
Приватний нотаріус Київ: (098)325-51-15 - Новини

 

 

 

 

Українська версія сайтуРусская версия сайта

Головна сторінка НОВИНИ

E-mail нотаріуса: franchuk.notary@gmail.com

 

Український нотаріат та його реформування

 

11 квітня 2012 року на засіданні Кабінету Міністрів України були схвалені зміни у законодавстві, що були розроблені Міністерством юстиції України в рамках програми реформування галузі нотаріату в Україні. Ці зміни спрямовані на те, щоб український нотаріат відповідав міжнародним стандартам.

Так, пропонується внести зміни до Закону України «Про нотаріат», оскільки практика застосування цього закону у тій редакції, яка існує на даний час, виявила численні проблеми у державному регулюванні українського нотаріату – як соціальних, так юридичних і економічних. На думку Міністра юстиції Олександра Лавриновича стала очевидною потреба розвитку форм державного контролю за законністю нотаріальної діяльності.

Внесення змін до Закону України «Про нотаріат» має відбутися враховуючи здобутки міжнародного досвіду, що призведе до вирішення низки проблем, які існують на даний час у сфері діяльності та організації роботи нотаріусів  України.

 
Понеділок, 23 квітня 2012, 05:15

Державна реєстрація земельних ділянок та прав власності на нерухоме майно

11 квітня 2012 року на засіданні Кабінету Міністрів України були схвалені зміни до чинного законодавства України, які мають на меті вдосконалити та спростити процедуру державної реєстрації земельних ділянок та речових прав на нерухоме майно.

 

Чи буде кінець монополії БТІ - новий законопроект уряду

       12 квітня 2012 року Кабінет Міністрів України вніс до парламенту новий законопроект 10286-1, який скасовує монополію БТІ.

        Цим законопроектом уряд пропонує ліквідувати монополію комунальних підприємств в області технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна.

 


Ми робимо все, щоб звернувшись до нас вперше, Ви стали нашим постійним клієнтом!Создание сайта в Киеве