Приватний нотаріус Київ, нотаріус без вихідних, приватний нотаріус Солом'янська площа. Договір. Довіреність. Заповіт. Оформлення права власності на нерухоме майно. Нотаріус Франчук І. А.
Приватний нотаріус Київ: (098)325-51-15 - Ірина Анатоліївна Франчук, приватний нотаріус Київського міського нотаріального округа

 

 

 

 

Українська версія сайтуРусская версия сайта

Головна сторінка НОТАРІУС КИЇВ

E-mail нотаріуса: franchuk.notary@gmail.com

 

Ірина Анатоліївна Франчук, приватний нотаріус Київського міського нотаріального округа.

Обираючи приватного нотаріуса Франчук Ірину Анатоліївну, Ви можете розраховувати на:

 

БЕЗКОШТОВНУ ЮРИДИЧНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Нотаріус надає безкоштовну юридичну консультацію щодо вчинення нотаріальних дій, для цього потрібно зателефонувати або відправити інформацію, яка Вас цікавить, на електронну адресу нотаріуса чи факсом.

Також за дорученням клієнтів ми розробляємо проекти документів, готуємо юридичні висновки, надаємо консультації з різних правових питань. Для консультацій в комплексних проектах ми співпрацюємо спільно з юридичними, аудиторськими, консалтинговими та оціночними компаніями. 

ЕФЕКТИВНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Нотаріус гарантує законність та конфіденційність при вчиненні нотаріальних дій. Нотаріус забезпечує індивідуальний підхід до кожного клієнта. У нотаріальній конторі створено комфортні умови для перебування клієнтів. У нотаріуса Ви також можете скористатись послугами WI-FI.

НОТАРІУС БЕРЕЖЕ ВАШ ЧАС

Зателефонувавши або надіславши інформацію на електронну адресу, нотаріус заздалегідь готує усі необхідні документи й тим самим максимально береже Ваш час. Крім того, у разі виникнення потреби у вчиненні нотаріальної дії за межами нотаріальної контори, нотаріус здійснить виїзд до Вас.

ГНУЧКИЙ ГРАФІК РОБОТИ, У ВИХІДНІ ТА СВЯТКОВІ ДНІ НОТАРІУС ПРАЦЮЄ У ЗРУЧНИЙ ДЛЯ ВАС ЧАС

Пн.-Пт: з 0900 до 1900. Без перерви.

Сб.: з 1000 до 1800.

У інші години, неділю та святкові дні: за домовленістю з нотаріусом у зручний для Вас час.

 

Ми робимо все, щоб звернувшись до нас вперше, Ви стали нашим постійним клієнтом!Создание сайта в Киеве