Приватний нотаріус Київ, нотаріус без вихідних, приватний нотаріус Солом'янська площа. Договір. Довіреність. Заповіт. Оформлення права власності на нерухоме майно. Нотаріус Франчук І. А.
Приватний нотаріус Київ: (098)325-51-15 - Довіреність на продаж квартири

 

 

 

 

Українська версія сайтуРусская версия сайта

Головна сторінка ЗРАЗКИ ДОКУМЕНТІВ Зразки довіреностей Довіреність на продаж квартири

E-mail нотаріуса: franchuk.notary@gmail.com

 

Д О В І Р Е Н І С Т Ь

 

Місто Київ,_______ (число) __________ (місяць) дві тисячі одинадцятого року.

 

              Я, П.І.Б.1., податковий номер ________, паспорт __________, виданий  _________ року _______ УМВС України у ________  області, проживаю за адресою: ________ область, місто ________, вулиця _______,  ____, кв. ____,

цією довіреністю уповноважую

П.І.Б.2, податковий номер _______, паспорт  ________, виданий __________ року __________ РВ УМВС України у _________  області,  який проживає за адресою: місто _________, вулиця _____, ___, кв. ___, бути моїм представником в державних, громадських, господарських та інших підприємствах, установах, організаціях незалежно від їх підпорядкування, форм власності та галузевої належності, а також в бюро технічної інвентаризації, органах нотаріату, органах виконавчої влади та місцевого самоврядування з питань, пов’язаних із отриманням витягу з реєстру прав власності на нерухоме майно, будь-яких інших документів, необхідних мені для подальшого відчуження (продажу), а також наступним продажем за ціну та на умовах йому відомих належної мені  на праві приватної власності квартири, що знаходиться за адресою: місто Київ, вулиця _____, будинок ___ (______), квартира ___ (________________).

Для чого  П.І.Б.2 вправі подавати  від  мого імені  документи, включаючи заяви, що стосуються виконання цієї довіреності і необхідність у поданні яких викликатиметься інтересами власника квартири чи вимогами чинного законодавства (зокрема, законодавства про нотаріат, шлюбно-сімейного законодавства тощо), отримувати довідки та інші документи, оформлені на моє ім’я (як то: Витяг з Реєстру прав власності на нерухоме майно, витяги з Державних реєстрів реєстрації заборон (арештів), податкових застав і таке інше, дозволів, узгоджень, актів тощо), розписуватися  за  мене,  в  тому  числі підписати договір купівлі-продажу, визначаючи продажну ціну та інші істотні умови продажу на умовах, йому відомих,  узгоджувати всі питання, які можуть виникнути в процесі реалізації довіреності, одержати  належні мені від продажу квартири гроші, сплачувати за мене належні платежі у разі, якщо вони передбачені умовами договору, а також виконувати всі інші юридично значимі дії в межах та в обсязі, передбачених чинним законодавством  України для такого роду уповноважень. 

Довіреність видана з правом передоручення повноважень третім особам, строком на _______________, дійсна  до _________  дві тисячі _______________ року.

                Ст.ст. 238, 239, 240, 241, 247-250, 1003, 1187, 1188 Цивільного кодексу України та ст.ст. 65, 74 Сімейного кодексу України мені нотаріусом роз’яснено.

             

 

ПІДПИС____________________________________________________________________________

   

      Місто Київ, Україна, ___________________________ дві тисячі одинадцятого року.

      Ця довіреність посвідчена мною, Франчук І.А., приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу.

      Довіреність підписана  П.І.Б.1. у моїй присутності. Особу його встановлено, дієздатність перевірено.

                                                                             

                                                                                       Зареєстровано в реєстрі за №­­ ____.

                                                                                   Стягнуто плату за домовленістю

                                                                                

Приватний нотаріус                                      І.А. Франчук

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ми робимо все, щоб звернувшись до нас вперше, Ви стали нашим постійним клієнтом!Создание сайта в Киеве