Приватний нотаріус Київ, нотаріус без вихідних, приватний нотаріус Солом'янська площа. Договір. Довіреність. Заповіт. Оформлення права власності на нерухоме майно. Нотаріус Франчук І. А.
Приватний нотаріус Київ: (098)325-51-15 - Посвідчення фактів нотаріусом

 

 

 

 

Українська версія сайтуРусская версия сайта

Головна сторінка СТАТТІ Посвідчення фактів нотаріусом

E-mail нотаріуса: franchuk.notary@gmail.com

 

ПОСВІДЧЕННЯ ФАКТІВ НОТАРІУСОМ

Нотаріус  на прохання фізичної особи посвідчує факт, що фізична особа є живою.

Нотаріус  на  прохання  фізичної  особи  посвідчує  факт перебування її в певному місці.

Посвідчення  факту,  що фізична особа є живою,  та факту перебування її в певному місці провадиться як  при  явці  фізичної особи  до нотаріуса,  так і поза приміщенням,  що є робочим місцем нотаріуса.

На  підтвердження  факту, що фізична особа є живою, та факту перебування фізичної особи в певному  місці  нотаріус  видає заінтересованим особам відповідні  свідоцтва.

Нотаріус на прохання громадянина посвідчує його тотожність з особою, зображеною на поданій громадянином фотокартці. На підтвердження зазначеної обставини нотаріус видає цьому громадянинові свідоцтво.

Також нотаріус посвідчує час пред'явлення йому документа. На підтвердження цієї обставини нотаріус робить посвідчувальний напис на документі із зазначенням особи,  що  його пред'явила.

Нотаріус  передає  заяви фізичних осіб та юридичних осіб іншим фізичним особам та юридичним особам, якщо вони не суперечать закону  і  не  містять  відомостей,  що  порочать честь і гідність людини.

Заяви подаються   нотаріусу  належним  чином  оформленими  не менше  ніж  у  двох примірниках, один з яких передається поштою зі зворотним повідомленням або особисто адресатам під розписку. Заяви можуть  передаватися  також  з  використанням технічних засобів. У цьому  випадку  другий  примірник  заяви повертається особі, що її подала.

На  прохання  особи,  що  подала  заяву,  нотаріус  видає свідоцтво про передання заяви. У свідоцтві нотаріус викладає зміст одержаної на заяву відповіді або те, що відповідь у встановлений у заяві строк не надійшла. Передавання заяви та видача свідоцтва про передання заяви є самостійними нотаріальними діями і реєструються  нотаріусом в реєстрі нотаріальних дій під окремими номерами. Витрати, пов'язані з поштовою пересилкою заяви чи з використанням інших технічних засобів, оплачуються заявником.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ми робимо все, щоб звернувшись до нас вперше, Ви стали нашим постійним клієнтом!Создание сайта в Киеве