Приватний нотаріус Київ, нотаріус без вихідних, приватний нотаріус Солом'янська площа. Договір. Довіреність. Заповіт. Оформлення права власності на нерухоме майно. Нотаріус Франчук І. А.
Приватний нотаріус Київ: (098)325-51-15 - Вчинення морських протестів нотаріусом

 

 

 

 

Українська версія сайтуРусская версия сайта

Головна сторінка СТАТТІ Вчинення морських протестів нотаріусом

E-mail нотаріуса: franchuk.notary@gmail.com

 

ВЧИНЕННЯ МОРСЬКИХ ПРОТЕСТІВ  НОТАРІУСОМ

        Нотаріус з метою забезпечення доказів для охорони прав і законних інтересів судновласника приймають заяву капітана судна про подію,  яка мала місце в період плавання або стоянки  судна  і яка   може  стати  підставою  для  пред'явлення  до  судновласника майнових вимог.

        Заява про морський  протест  має  містити  в  собі  опис подій,  що сталися,  і заходів,  ужитих капітаном для забезпечення охорони довіреного йому майна.

        На підтвердження  обставин,  викладених  у заяві про морський протест,  нотаріусу   в   межах   строків,   установлених   чинним законодавством,  повинно  бути подано для огляду судновий журнал і засвідчений капітаном витяг з суднового журналу.

Заява про морський протест має бути подана  нотаріусу  в порту України в строки, установлені чинним законодавством України.

        Якщо подати нотаріусу заяву про морський протест у  встановлені  строки неможливо, то  про  причини  цього має бути зазначено в заяві про морський протест.

        Нотаріус на підставі  заяви  капітана,  даних  суднового журналу,  а також опиту самого капітана і, за можливості, не менше чотирьох свідків з числа членів суднової  команди,  у  тому  числі двох,  що  належать  до  осіб  командного складу,  складає акт про морський протест і засвідчує його своїм підписом і печаткою.

        Примірник акта  нотаріус видає  капітанові  або  уповноваженій ним особі, а другий примірник із заявою капітана і витягом з суднового журналу залишається у справах нотаріуса.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ми робимо все, щоб звернувшись до нас вперше, Ви стали нашим постійним клієнтом!Создание сайта в Киеве