Приватний нотаріус Київ, нотаріус без вихідних, приватний нотаріус Солом'янська площа. Договір. Довіреність. Заповіт. Оформлення права власності на нерухоме майно. Нотаріус Франчук І. А.
Приватний нотаріус Київ: (098)325-51-15 - Посвідчення довіреностей нотаріусом

 

 

 

 

Українська версія сайтуРусская версия сайта

Головна сторінка СТАТТІ Посвідчення довіреностей нотаріусом

E-mail нотаріуса: franchuk.notary@gmail.com

 

ПОСВІДЧЕННЯ ДОВІРЕНОСТЕЙ НОТАРІУСОМ

        Представництво, яке ґрунтується на договорі, може здійснюватися за довіреністю. Довіреністю є письмовий документ, що видається однією особою іншій особі для представництва перед третіми особами (ч.1,3 ст.244 Цивільного кодексу України).

        Нотаріус посвідчує довіреності, складені від імені фізичної особи або юридичної особи, на ім'я однієї або кількох осіб з чітко визначеними юридичними діями, які належить учинити представникові. Довіреність та її скасування підлягають обов'язковій реєстрації в Єдиному реєстрі  довіреностей.

        Довіреність на  вчинення правочину, який відповідно до його змісту може бути вчинений лише особисто довірителем, нотаріус не посвідчує.

        Строк, на який може бути видана довіреність, визначається цивільним законодавством України. Якщо строк довіреності не встановлений, вона зберігає чинність до припинення її дії.

        При посвідченні довіреності на ведення справи в суді нотаріус роз'яснює довірителю, що уповноважена особа (представник) вправі вчиняти від його імені усі процесуальні дії.

        Довіреність, видана в порядку передоручення, підлягає нотаріальному посвідченню після подання нотаріусу основної  довіреності,  у якій застережене право на передоручення.

        При посвідченні довіреності в порядку передоручення  нотаріус роз'яснює  представнику  довірителя  вимоги  статті 240 Цивільного кодексу України.

        У довіреності, виданій у порядку передоручення, не допускається передавання повіреній особі права на передоручення.

        Довіреність, посвідчена нотаріусом в порядку передоручення, не може містити в собі більше прав, ніж їх передано за основною довіреністю.

        Строк дії довіреності, виданої за передорученням, не може перевищувати строку дії основної довіреності, на підставі якої вона видана.     

        Особа,     яка      видала     довіреність,   може   у   будь-який   час   скасувати довіреність або передоручення. Для цього слід звернутись до нотаріуса.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ми робимо все, щоб звернувшись до нас вперше, Ви стали нашим постійним клієнтом!Создание сайта в Киеве