Приватний нотаріус Київ, нотаріус без вихідних, приватний нотаріус Солом'янська площа. Договір. Довіреність. Заповіт. Оформлення права власності на нерухоме майно. Нотаріус Франчук І. А.
Приватний нотаріус Київ: (098)325-51-15 - Засвідчення справжності підпису на документах нотаріусом

 

 

 

 

Українська версія сайтуРусская версия сайта

Головна сторінка СТАТТІ Засвідчення справжності підпису на документах нотаріусом

E-mail нотаріуса: franchuk.notary@gmail.com

 

ЗАСВІДЧЕННЯ СПРАВЖНОСТІ ПІДПИСУ НА ДОКУМЕНТАХ НОТАРІУСОМ

 

        Нотаріус  засвідчує справжність підпису  на документах, зміст яких не суперечить законові і які не мають  характеру угод та не містять у собі відомостей, що порочать честь  і  гідність  людини.

        На договорі нотаріус може засвідчити справжність  підпису  особи, що підписалась за іншу особу, яка не могла це зробити власноручно внаслідок фізичної вади, хвороби або з інших поважних причин. У цьому випадку нотаріус установлює особу як того, хто підписався, так і того, за кого ця особа підписалася. Договір не  може підписувати особа, на користь або за участю якої її посвідчено.

        Нотаріус, засвідчуючи справжність підпису, не посвідчує факти, викладені у документі, а лише підтверджує, що підпис зроблений певною особою.

        Нотаріус не може засвідчувати справжність підпису фізичної особи на  документі, у якому стверджуються обставини, право посвідчення яких  належить лише відповідному державному органові   (час  народження,  шлюбу,  смерті, наявність хвороби, інвалідності, права власності на майно тощо). Справжність підпису на зазначеному документі нотаріус може засвідчити у випадку, якщо документ призначений для подання до компетентних  органів  іншої держави.

        При засвідченні зразків підписів посадових осіб юридичних осіб на картках,  що подаються до Національного банку України, комерційних банків (у т. ч. Ощадного банку України, інших комерційних банків різних видів і форм  власності) з метою відкриття рахунків, нотаріус перевіряє обсяг  правоздатності юридичної особи,  справжність підписів посадових осіб  та  їх повноваження на право підпису.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ми робимо все, щоб звернувшись до нас вперше, Ви стали нашим постійним клієнтом!Создание сайта в Киеве