Приватний нотаріус Київ, нотаріус без вихідних, приватний нотаріус Солом'янська площа. Договір. Довіреність. Заповіт. Оформлення права власності на нерухоме майно. Нотаріус Франчук І. А.
Приватний нотаріус Київ: (098)325-51-15 - Встановлення особи, яка звернулася за вчиненням нотаріальної дії

 

 

 

 

Українська версія сайтуРусская версия сайта

Головна сторінка СТАТТІ Встановлення особи, яка звернулася за вчиненням нотаріальної дії

E-mail нотаріуса: franchuk.notary@gmail.com

 

ВСТАНОВЛЕННЯ ОСОБИ, ЯКА ЗВЕРНУЛАСЯ ЗА ВЧИНЕННЯМ НОТАРІАЛЬНОЇ ДІЇ

        Чинне законодавство забороняє нотаріусу вчиняти нотаріальні дії у разі відсутності осіб - її учасників або їх уповноважених представників. При вчиненні нотаріальних дій нотаріус встановлює особу учасників цивільних відносин, які особисто  звернулися за вчиненням нотаріальних дій до нотаріуса.

        Нотаріус встановлює особу за паспортом або за іншими документами, які унеможливлюють виникнення будь-яких сумнівів щодо особи громадянина,  який звернувся за вчиненням  нотаріальної  дії (паспорт  громадянина України,  паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний чи службовий паспорт, посвідчення особи моряка,  посвідка на проживання особи, яка мешкає в Україні, національний паспорт  іноземця  або  документ,  що  його  замінює, посвідчення інваліда чи учасника Великої Вітчизняної війни, посвідчення,  видане за місцем роботи фізичної особи).

        Посвідчення водія, особи моряка, інваліда чи учасника Великої Вітчизняної війни, посвідчення, видане за місцем роботи фізичної особи, нотаріус не приймає для встановлення особи під час  укладення правочинів.

Особу віком до 16 років нотаріус встановлює за свідоцтвом про народження за умови підтвердження батьками (одним з батьків) того, що ця особа є їх дитиною.

        У разі якщо за фізичну особу, яка внаслідок фізичної вади, хвороби не  може  власноручно підписати правочин, заяву або інший документ, підписується  інша  фізична особа, нотаріус установлює особу громадянина, що бере участь  у нотаріальній дії, і особу громадянина, який підписався за нього.

        Реквізити документа, за яким встановлено особу громадянина, нотаріус записує у  реєстрі  для  реєстрації  нотаріальних дій.

        Копію документа, на  підставі  якого встановлюється особа, нотаріус долучає до  примірника  правочину  (свідоцтва),  що залишається  у  справах нотаріуса.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ми робимо все, щоб звернувшись до нас вперше, Ви стали нашим постійним клієнтом!Создание сайта в Киеве