Приватний нотаріус Київ, нотаріус без вихідних, приватний нотаріус Солом'янська площа. Договір. Довіреність. Заповіт. Оформлення права власності на нерухоме майно. Нотаріус Франчук І. А.
Приватний нотаріус Київ: (098)325-51-15 - Посвідчення нотаріусом договорів про відчуження транспортних засобів, інших самохідних машин і механізмів

 

 

 

 

Українська версія сайтуРусская версия сайта

Головна сторінка СТАТТІ Посвідчення нотаріусом договорів про відчуження транспортних засобів, інших самохідних машин і механізмів

E-mail нотаріуса: franchuk.notary@gmail.com

 

ПОСВІДЧЕННЯ НОТАРІУСОМ ДОГОВОРІВ ПРО ВІДЧУЖЕННЯ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ,

ІНШИХ САМОХІДНИХ МАШИН І МЕХАНІЗМІВ

 

        Посвідчення договорів про відчуження транспортних засобів, інших самохідних машин і механізмів, які підлягають державній  реєстрації,  нотаріус  провадить за місцем  їх державної реєстрації або за місцезнаходженням (місцем  реєстрації) однієї із сторін правочину.

        Договори про відчуження транспортних засобів нотаріус посвідчує за умови подання документів, які підтверджують право власності відчужувачів  на  це майно, також нотаріус здійснює перевірку відсутності податкової застави за даними Державного реєстру обтяжень рухомого майна.

        При посвідченні договорів відчуження транспортних засобів, що перебували в експлуатації і зареєстровані в установленому чинним законодавством  порядку (підрозділах ДАІ,  органами Держтехнагляду тощо) нотаріус перевіряє наявність у свідоцтві  про  реєстрацію транспортного  засобу  (технічному паспорті) відмітки про зняття його з обліку.

        При посвідченні договорів відчуження транспортних засобів, інших  самохідних машин і механізмів,  що є спільною власністю подружжя, нотаріус вимагає нотаріально посвідчену згоду другого з подружжя.

Нотаріус не посвідчує договори відчуження автомобілів, безоплатно  переданих (або проданих на пільгових умовах) інвалідам відповідними  органами праці та соціального захисту населення.

        При посвідченні договорів відчуження транспортних засобів, інших  самохідних машин і механізмів нотаріусу подається висновок експерта про  вартість транспортного засобу, який діє протягом двох місяців з дня проведення експертизи. Експертиза вартості транспортного засобу має бути виконана  фахівцем, якого занесено до Державного реєстру судових експертів або Державного реєстру оцінювачів.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ми робимо все, щоб звернувшись до нас вперше, Ви стали нашим постійним клієнтом!Создание сайта в Киеве