Приватний нотаріус Київ, нотаріус без вихідних, приватний нотаріус Солом'янська площа. Договір. Довіреність. Заповіт. Оформлення права власності на нерухоме майно. Нотаріус Франчук І. А.
Приватний нотаріус Київ: (098)325-51-15 - Оплата вчинюваних нотаріальних дій

 

 

 

 

Українська версія сайтуРусская версия сайта

Головна сторінка СТАТТІ Оплата вчинюваних нотаріальних дій

E-mail нотаріуса: franchuk.notary@gmail.com

 

ОПЛАТА ВЧИНЮВАНИХ НОТАРІАЛЬНИХ ДІЙ

        Приватний нотаріус за вчинення  нотаріальних  дій  справляє плату, розмір якої визначається за домовленістю між нотаріусом та громадянином або юридичною особою, які звернулась до нотаріуса. Однак, ця сума, не може бути меншою від розміру ставок державного мита, яке справляється державними нотаріусами за аналогічні нотаріальні дії, а в передбачених законодавством випадках нотаріус також перевіряє сплату до бюджету податку з доходів фізичних осіб як податковий агент, про що повідомляє відповідні органи державної податкової  служби.

        Нотаріус також надає додаткові послуги правового характеру, які не належать до вчинюваної нотаріальної дії, оплата яких провадиться за домовленістю між нотаріусом та фізичною або юридичною особою, які звернулись до нотаріуса (ст.31 Закону України «Про нотаріат», абзац третій п.33 Інструкції про вчинення нотаріальних дій нотаріусами України).

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ми робимо все, щоб звернувшись до нас вперше, Ви стали нашим постійним клієнтом!Создание сайта в Киеве