Приватний нотаріус Київ, нотаріус без вихідних, приватний нотаріус Солом'янська площа. Договір. Довіреність. Заповіт. Оформлення права власності на нерухоме майно. Нотаріус Франчук І. А.
Приватний нотаріус Київ: (098)325-51-15 - Державна реєстрація земельних ділянок та прав власності на нерухоме майно

 

 

 

 

Українська версія сайтуРусская версия сайта

Головна сторінка НОВИНИ Державна реєстрація земельних ділянок та прав власності на нерухоме майно

E-mail нотаріуса: franchuk.notary@gmail.com

 

Понеділок, 23 квітня 2012, 05:15

Державна реєстрація земельних ділянок та прав власності на нерухоме майно

11 квітня 2012 року на засіданні Кабінету Міністрів України були схвалені зміни до чинного законодавства України, які мають на меті вдосконалити та спростити процедуру державної реєстрації земельних ділянок та речових прав на нерухоме майно.

Даний законопроект містить положення, які передбачають подачу документів на державну реєстрацію прав як у паперовій, так і в електронній формі. Окрім того, Уряд планує скоротити строк розгляду заяв про державну реєстрацію з 14 до 5 робочих днів. У майбутньому, після налагодження ефективної роботи нової системи реєстрації цей термін планується переглянути в бік зменшення до 1 дня.

У зв’язку з цим, нотаріусів пропонують наділити повноваженнями вторинної державної реєстрації прав власності на нерухомість, що має скоротити бюрократичну процедуру та час, який витрачають сьогодні громадяни для того, щоб зареєструвати своє речове прав на нерухоме майно.

Також український Уряд має на меті вдосконалити порядок державної реєстрації права власності на земельні ділянки. Кабінет Міністрів пропонує  внести зміни до Закону України «Про Державний земельний кадастр» та виключити положення відповідно до якого державна реєстрація земельної ділянки скасовується державним кадастровим реєстратором, який здійснює таку реєстрацію, у разі якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на неї не зареєстровано з вини заявника.

Окрім того, Уряд пропонує звільнити фізичних та юридичних осіб від сплати державного мита при проведенні повторної державної реєстрації та провести інші заходи, які повинні спростити та вдосконалити процедуру державної реєстрації земельних ділянок та речових прав на нерухоме майно.

Кабінет Міністрів України вважає, що реалізація цих заходів сприятиме нормалізації роботи ринку нерухомості в Україні та покращить імідж нашої держави та її інвестиційну привабливість для іноземних інвесторів.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ми робимо все, щоб звернувшись до нас вперше, Ви стали нашим постійним клієнтом!Создание сайта в Киеве